Caracteristici generale
| Numărul de locuri | 3 |
| Tapiserie | stofă |
| Culoarea tapiseriei | gri deschis |
| Extensibil | da |
| Ladă de depozitare | nu |
| Perne incluse | nu |
| Material carcasa | PAL ,
placaj |
| Material picioare | lemn |
| Mecanism de transformare | click-clack |
| Dimensiunea canapelei (l×L×Î) | 190x70x83 cm |
| Lungime | 190 cm |
| Lăţime | 70 cm |
| Înălţime | 83 cm |
| Dimensiunea patului extins (l×L) | 190x120 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Sofyno |
| Cod EAN | 2000000331737 |
Specificațiile și imaginile produsului Canapea Sofyno Smart Gemma 86 Light Grey 022979) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.