| Model | Armor 22 |
| Tip | smartphone |
| Sistem de operare | Android 13.0 |
| Diagonala display | 6.58 inch |
| Rezolutie display | 2408x1080 |
| Tipul matricei de ecran | IPS |
| Camera foto | 64 Mp |
| А doua cameră | 64 Mp |
| Cameră frontală | 8 Mp |
| Capacitatea bateriei | 6600 mAh |
| Încărcare rapidă | da |
| NFC | da |
| 2 cartele SIM | da |
| Procesor | MediaTek Helio G96 |
| Frecvenţă procesor | 2000 MHz |
| Număr de nuclee | 8 |
| RAM | 8 GB |
| Memorie interna | 256 Gb |
| Slot memorie | da |
| Face Unlock | da |
| Dimensiuni | 176.8x84.9x15 mm |
| Greutate | 324 g |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.5 kg |
| Producător | Ulefone |
| Cod EAN | 6937748735595 |









