Caracteristici generale
| Tip de montaj | pe perete |
| Material | plastic |
| Inel | da |
| Lățimea | 18 cm |
| Înălţime | 14 cm |
| Adâncime | 6 cm |
| Culoare | crom |
| Specificații suplimentare | reține până la 2 kg |
Alte informații
| Producător | Feca |
| Cod EAN | 4714221621352 |
Specificațiile și imaginile produsului Suport prosop Feca N6 Chromium (441631-9028) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.