| Tip | pocale |
| Destinație | pentru vin |
| Numărul | 6 шт |
| Volumul | 350 ml |
| înălțime | 23.6 cm |
| Culoare | transparent |
| Dimensiuni | 236x99 mm |
| Material | cristal |
| Folosind un cuptor cu microunde | nu |
| Acesta poate fi spălat în mașina de spălat vase | da |
| Pereți dubli | nu |
| Producător | Bohemia |









