Caracteristici generale
| Numărul de scule | 3 |
| Număr de baterii | 2 |
| Бесщеточный двигатель | da |
| Реверс | da |
| Светодиодная подсветка | da |
| Șurubelniță de foraj | da |
| Numărul de rotații | 1900 rpm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Mandrina | rapidă |
| Diametrul madrinei | 1.5 - 13 mm |
| Alimentație | baterie |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 v |
| Вес | 0.9 кг |
| Емкость батареи | 4 А/ч |
| Кейс | da |
| Mașină de înșurubat | da |
| Tip | cu percuție |
| Mandrina | pătrat 1/2" ,
1/4" |
| Alimentare | baterie |
| Baterie | Li-Ion 18 V |
| Max. turații în gol | 2800 min-1 |
| Frecvența percuției | 3600 batai/min |
| Cuplu maximal | 180 Nm |
| Polizor unghiular | da |
| Alimentare | priza |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Capacitatea bateriei | 4 Ah |
| Turația în gol | 11000 rpm |
| Diametrul ext. al discului | 125 mm |
| Caracteristici suplimentare | set de GSR 185 ,
GDX 180 ,
GWS 180 ,
2х4 Ah |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 4059952695266 |
Specificațiile și imaginile produsului Set Bosch B0615990N3P sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.