Caracteristici generale
| Tip | set |
| Material | bambus |
| Vârsta minimă | 12 luni |
| Culoare | alb |
| Numarul în set | 5 |
| Farfurie | da |
| Numărul de farfurii | 1 |
| Bol | da |
| Volumul bol | 340 ml |
| Furculiţă | da |
| Dimensiuni furculiţă | 13.7x2.2 cm |
| Lingura | da |
| Dimensiuni linguriţă | 13.7x3 cm |
| Ceaşcă | da |
| Dimensiuni cana | 7.4x10 cm |
| Volum ceaşcă | 250 ml |
| Poate fi spălat în mașina de spălat vase | da |
| Poate fi utilizat în cuptoare cu microunde | nu |
Alte informații
| Producător | 4Play |
| Cod EAN | 2002016778322 |
Specificațiile și imaginile produsului Set de hrănire 4Play Lion 5pcs sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.