| Tip | capete |
| Număr de elemente | 12 buc. |
| Tipul de capete | 3/8" 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 17 , 19 , 22 , 24mm |
| Prelungire 3/8" | da |
| Clichet 3/8" | da |
| Material | oțel crom-vanadiu |
| Greutate | 0.44 kg |
| Valiză | da |
| Tara producatoare | Polonia |
| Specificații suplimentare | clichet 3/8 " |
| Producător | Airline |









