| Tip | capete , biți |
| Număr de elemente | 59 buc. |
| Tipul de capete | 1/4" , 3/8" |
| Tip de biți | 1/4" , 3/8" |
| Suport pentru biți | da |
| Manivelă | da |
| Șurubelniță pentru biți | da |
| Prelungire 1/4" | da |
| Prelungire 3/8" | da |
| Clichet 3/8" | da |
| Material | oțel CR-V |
| Greutate | 2.6 kg |
| Valiză | da |
| Tara producatoare | Ispania |
| Producător | JBM |
| Cod EAN | 8435034541687 |









