| Tip de chei | fix |
| Numar accesorii | 6 |
| Material | oțel |
| Material mînerului | oțel |
| Numărul de capete de lucru | 12 |
| Dimensiunea minimă a gâtului | 6 mm |
| Mărimea maximă a gâtului | 17 mm |
| Dimensiuni | 6 mm, 7 mm, 8 mm, 9 mm, 10 mm, 11 mm, 12 mm, 13 mm, 14 mm, 15 mm, 16 mm, 17 mm |
| Producător | Top Tools |









