Caracteristici generale
| Tip de chei | inelar |
| Numar accesorii | 8 |
| Material | oțel CrV |
| Material mînerului | oțel |
| Numărul de capete de lucru | 16 |
| Dimensiunea minimă a capului | 6 mm |
| Dimensiunea maximă a capului | 22 mm |
| Dimensiuni | 6х7, 8х9, 10х11, 12х13, 14х15, 16х17, 18х19, 20х22 mm |
| Greutate | 1.4 kg |
| Caz de depozitare | da |
Alte informații
| Producător | Yato |
| Cod EAN | 5906083903960 |
Specificațiile și imaginile produsului Trusa tubulare Yato YT-0396 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.