| Numar accesorii | 4 |
| Material de lamă | inox |
| Material de mâner | polipropilenă |
| Cuțitul bucatarului | 1 |
| Lungimea lamei | 20 cm |
| Cuțit Santoku | 1 |
| Lungimea lamei | 17.5 cm |
| Cuțit universal | 1 |
| Lungimea lamei | 12.5 cm |
| Cuțit pentru legume | 1 |
| Lungimea lamei | 9 cm |
| Producător | Berlinger Haus |
| Cod EAN | 5999143916215 |









