| Numar accesorii | 6 |
| Material de lamă | inox |
| Material de mâner | plastic |
| Cuțitul bucatarului | 1 |
| Lungimea lamei | 20 cm |
| Cuțit Santoku | 2 |
| Lungimea lamei | 9 cm, 17.5 cm |
| Cuțit pentru paine | 1 |
| Cuțit universal | 1 |
| Lungimea lamei | 12.5 cm |
| Cuțit pentru legume | 1 |
| Lungimea lamei | 9 cm |
| Producător | Berlinger Haus |









