| Tipul de foraj | spiral |
| Material prelucrat | metal |
| Cantitate | 5 |
| Diametru | 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm |
| Lungimea de lucru | 43 mm, 52 mm, 57 mm, 75 mm, 87 mm |
| Lungimea totală | 105 mm, 116 mm, 123 mm, 133 mm, 147 mm |
| Coadă | cilindric |
| Depozitare | case |
| Producător | Yato |
| Cod EAN | 5906083069185 |









