Caracteristici generale
| Tip | pat |
| Numărul de locuri | 2 |
| Dimensiuni | 236x152x86 cm |
| Pompă | da |
| Material | PVC ,
velur ,
vinil |
| Sarcină maximă | 272 kg |
| Culoare | alb |
| Greutatea | 12.4 kg |
Alte informații
| Greutatea brută | 13 kg |
| Producător | Intex |
| Cod EAN | 6941057428949 |
Specificațiile și imaginile produsului Pat gonflabil Intex 64450 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.