Caracteristici generale
| Grupă de vârstă | 3-6 ani |
| Diametru cerc | 56 cm |
| Culoare principală | roșu |
| Greutatea maximă | 40 kg |
| Material | vinil |
| Greutate | 140 g |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.12 kg |
| Producător | Bestway |
| Cod EAN | 6941607306246, 6942138919585 |
Specificațiile și imaginile produsului Cerc de înot Bestway Spider Man (98003) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.