Covorul subțire Ensto reprezintă o soluție universală pentru încălzirea confortabilă a încăperilor uscate și umede, izolate termic, cu pardoseli din beton, piatră sau gresie. Poate fi utilizat și în încăperi cu alte tipuri de pardoseli (laminat, parchet), cu condiția să fie montat într-un strat de nivelare.
| Tip | cablu de încălzire |
| Numire | laminat , țiglă |
| Număr de miezuri | 2 |
| Putere | 780 W |
| Putere | 130 W/m² |
| Zonă | 6 m² |
| Dimensiuni | 1200х48х0.4 cm |
| Lungimea | 12 m |
| Lungimea cablului de alimentare | 2.5 m |
| Culoarea | albastru |
| În plus | termostat inclus |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Ensto |









