| Puterea | 6.6 kW |
| Ciclu de spălare | 60 sec, 120 sec, 180 sec |
| Dimensiunea casetei | 500x500 mm |
| Tensiunea | 380 V, 400 V |
| Material carcasa | oţel inoxidabil |
| Consum de apă | 2.5 l/ciclu |
| Dimensiuni (LxAxI) | 57x60x83 cm |
| Greutate | 55 kg |
| Producător | Hendi |
| Cod EAN | 8711369231753 |






