| Tip | pentru femei |
| Mecanism | cuarț |
| Display | săgeți |
| Rezistență la apă | 30 m |
| Forma carcasei | rotund |
| Materialul corpului | inox |
| Culoarea cadranului | verde |
| Material de brățară | inox |
| Culoare carcasei | auriu |
| Culoarea curelei | auriu |
| Decorarea cu pietre | 1 diamant |
| Geam | mineral |
| Dimensiune carcasă | D 32 mm |
| Greutate | 63 g |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Anne Klein |
| Cod EAN | 086702627172 |









