| Tip | pentru femei |
| Mecanism | cuarț |
| Display | săgeți |
| Rezistență la apă | 30 m |
| Forma carcasei | dreptunghiular |
| Materialul corpului | inox |
| Culoarea cadranului | bej |
| Material de brățară | piele |
| Culoare carcasei | auriu |
| Culoarea curelei | gri |
| Acoperire ? | PVD |
| Geam | mineral |
| Dimensiune carcasă | 28x32 mm |
| Greutate | 34 g |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Anne Klein |









