| Tip | pentru femei |
| Mecanism | cuarț |
| Display | săgeți |
| Rezistență la apă | 30 m |
| Forma carcasei | rotund |
| Materialul corpului | inox , plastic |
| Culoarea cadranului | verde |
| Material de brățară | inox , plastic |
| Culoare carcasei | verde |
| Culoarea curelei | verde , auriu |
| Acoperire ? | PVD |
| Decorarea cu pietre | Cristale Swarovski |
| Geam | mineral |
| Alimentat cu energie solara | da |
| Dimensiune carcasă | D 34 mm |
| Greutate | 63 g |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Anne Klein |
| Cod EAN | 086702688845 |









