Pompa autoamorsanta IBO SWIM 075 cu prefiltru. Proiectat pentru eficiență maximă de filtrare și circulație a apei care conține clor. Posibilitate de lucru cu apa de mare. Pompa este realizată din plastic, cu un captator de frunze, murdărie mai mare inclusiv fibroasă. Puncte de conectare Ø 50 mm sau Ø 48,5 mm.
| Tip | electric |
| Alimentație | priză |
| Întrebuințare | alimentare cu apă |
| Putere | 900 W |
| Tensiune | 220 V |
| Capacitate | 370 l/min |
| Presiune maximă ? | 15 m |
| Material | tehnopolimer , fibră de sticlă |
| Altele | de suprafaţă |
| Greutate | 10.5 kg |
| Producător | IBO PUMPS |






