Caracteristici generale
| Destinație | diesel ,
ulei |
| Tensiune | 12 V |
| Putere | 80 W |
| Capacitatea de pompare | 3 l/min |
| Presiune | 3 bar |
| Material carcasă | plastic |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.82 kg |
| Producător | Vorel |
| Cod EAN | 5906083048920 |
Specificațiile și imaginile produsului Pompa de transfer ulei Vorel 78007 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.