Caracteristici generale
| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | incandescentă ,
LED ,
halogen |
| Tip patron | E14 |
| Consumul de energie | 60 W |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material abajur | textil |
| Material carcasa | ceramică |
| Culoare abajur | alb |
| Culoare carcasa | alb |
| Înălţime | 500 mm |
| Diametru | 250 mm |
| Dimensiuni | 500х250 mm |
| Greutate | 1.3 kg |
Alte informații
| Producător | Boltze |
| Cod EAN | 4066076072262 |
Specificațiile și imaginile produsului Veioză birou Boltze Whitia (2024810) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.