Caracteristici generale
| Înălţime | 1320 mm |
| Diametru | 570 mm |
| Tip dulie | E14 |
| Numar de becuri | 6 |
| Tip bec | incandescent |
| Putere maxima per bec | 40 W |
| Material carcasa | sticlă |
| Culoare carcasa | transparent |
Specificațiile și imaginile produsului Lustră Lampardi Natalie LP103-6 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.