| Tip | auriculare |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | fără fir (canal radio) |
| Microfon | da |
| Husă\Case | da |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Durată de redare | 4 h:m |
| Timp de așteptare | 150 h:m |
| Culoare | gri |
| Greutate | 42 g |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6931474791047 |









