Caracteristici generale
| Tip | supra-aurale |
| Platformă | Windows ,
MacOS |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | cu fir |
| Microfon | da |
| Diametru difuzor | 30 mm |
| Răspuns în frecvenţă | 20 - 20000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Lungime cablu | 1.9 |
| Conector | USB |
| Controlul volumului | da |
| Culoare | negru |
| Dimensiune | 182x178x39 mm |
| Greutate | 92 g |
Specificațiile și imaginile produsului Căşti Jabra Evolve 10 (2699-820-109) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.