Caracteristici generale
| Tip | căști mono |
| Platformă | MacOS ,
Windows |
| Sistem acustic | deschis |
| Tehnologie | cu fir |
| Microfon | da |
| Diametru difuzor | 28 mm |
| Răspuns în frecvenţă | 100-10000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 100 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 10000 Hz |
| Anulare zgomot microfon | da |
| Lungime cablu | 1.2 |
| Conector | USB Type-C ,
USB |
| Controlul volumului | da |
| Culoare | negru |
| Dimensiune | 170x149x59 mm |
| Greutate | 104 g |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.15 kg |
| Producător | Jabra |
| Cod EAN | 5706991034257 |
Specificațiile și imaginile produsului Căşti Jabra Evolve 20 Mono UC Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.