Caracteristici generale
| Tip | interior |
| Materialul mesei | PAL |
| Grosimea mesei | 19 mm |
| Grosimea ramei | 36 mm |
| Net inclus | da |
| Mecanism de pliere | da |
| Dimensiuni | 274х152,5х76 cm |
| Dimensiuni depozitare | 152,5х69х163 cm |
| Greutate | 76 kg |
| Țara producătoare | Germania |
| În plus | Roți pentru transport |
Alte informații
| Producător | Donic |
| Cod EAN | 2000000092577 |
Specificațiile și imaginile produsului Masă de tenis Donic Indoor Roller 800 Green sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.