Caracteristici generale
| Interfața de conectare | Bluetooth ,
Wi-Fi |
| Compatibilitate | iOS |
| Сlock-face | digital |
| Display | OLED |
| Dimensiunea de afișare | 1.96 " |
| Rezoluție afișare | 496x416 |
| Procesor | Apple S10 SiP |
| Număr de nuclee | 4 |
| Memorie interna | 64 Gb |
| Touchscreen | da |
| Pulsometer | da |
| Pulsoximetru | da |
| Pedometru | da |
| Termometru | da |
| Urmărire somn | da |
| Ritm cardiac | da |
| Mod de notificare | vibrație |
| Notificări | SMS ,
apeluri ,
e-mail ,
social media ,
calendar ,
vremea |
| GPS | da |
| NFC | da |
| Accelerometru | da |
| Senzor de lumina | da |
| Giroscop | da |
| Cronometru | da |
| Rezistență la apă | 50 m |
| Timpul de lucru | 36 o |
| Materialul carcasei | aluminiu |
| Culoare carcasei | negru |
| Brățară | florelastomer |
| Culoarea brățarii | negru |
| Marime | 140-190 |
| Dimensiuni | 46x39x9.7 mm |
| Greutate | 36 g |
| În plus | control prin gesturi |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Apple |
| Cod EAN | 195949565205 |
Specificațiile și imaginile produsului Smartwatch Apple Watch Series 10 GPS 46mm Jet Black Aluminium Case with Black Sport Band S/M (MWWP3) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.