Caracteristici generale
| Tip instalare | de suprafaţă |
| Tip pompă | de circulaţie |
| Debit maxim | 2.8 m3/h |
| Putere maximă de aspirare | 4 m |
| Putere | 60 W |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 110 °C |
| Altele | Lungime de montare 130mm |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Perfetto |
| Cod EAN | 2000000036595 |
Specificațiile și imaginile produsului Pompă de circulație Perfetto BLUE25-4/FPS24-40 130 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.