Caracteristici generale
| Tip | pentru alimente congelate |
| Material de lamă | oțel |
| Duritatea oțelului | 58 Rockwell |
| Material de mâner | plastic |
| Mâner de culoare | negru |
| Lungimea cuțitului | 32 см |
| Lungimea lamei | 18 cm |
| Grosimea lamei | 1.6 mm |
| Greutate | 97 gr |
| Marginea zimțată | da |
Alte informații
| Producător | Samura |
| Cod EAN | 4751029321336 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit Samura Harakiri 180mm SHR-0057B sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.