Caracteristici generale
| Locație | linear |
| Lățime | 100 cm |
| Adâncime | 59 cm |
| Înălțime | 75 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 100x75x59 cm |
| Material blat | LPAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Material carcasă | LPAL |
| Сuloare fațadă | alb |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Компанит |
| Cod EAN | 2009997918839 |
Specificațiile și imaginile produsului Masa de birou Компанит СКМ-4 New Nimfeia Alb sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.