Caracteristici generale
| Tip | încărcător |
| Tensiune de ieșire | 9 V |
| Curent maxim de ieșire | 3 A |
| Puterea | 10 W |
| Culoare | negru |
| Numărul de conectori de ieșire | 1 |
| Conector de cablu | USB type C |
| Fără fir | da |
| Cantitate în dispozitivele acceptate | 2 |
| Cablu inclus | da |
| Dimensiuni | 190x90x13 mm |
| Greutate | 108 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6931474722423 |
Specificațiile și imaginile produsului Încărcător Hoco CW23 Dual Power Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.