| Tip pompa | centrifugal |
| Tip instalare | submersibilă |
| Tensiunea | 230 V |
| Debit maxim | 5520 l/h |
| Adâncimea de submersie | 8 m |
| Putere maximă de aspirare | 30 m |
| Putere | 800 W |
| Calitatea apei | pură |
| Dimensiune maximă a particulelor | 5 mm |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Material carcasă | inox |
| Lungimea cablului | 10 m |
| Diametrul conectorului | 1" |
| Dimensiuni | 180x220x400 mm |
| Greutate | 9 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Omnigena |









