Caracteristici generale
| Tip | pliant |
| Material de mâner | aluminiu |
| Mâner de culoare | kaki |
| Material de lamă | inox |
| Duritatea oțelului | 59 Rockwell |
| Lungimea cuțitului | 211 mm |
| Lungimea lamei | 89 mm |
| Lungimea mânerului | 120 mm |
| Grosimea lamei | 3 mm |
| Tip blocare cuțit | flipper |
| Greutate | 136 g |
Alte informații
| Producător | CRKT |
| Cod EAN | 794023927009 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit CRKT Home Front K270GKP.CR sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.