Caracteristici generale
| Tipul de curățire | umed ,
uscat |
| Consumul de energie | 300 W |
| Lățimea de lucru | 340 mm |
| Volumul rezervorului de apă | 1000 ml |
| Nivelul de zgomot | 70 dB |
| Culoare | albastru |
| Dimensiuni | 1290x330x320 mm |
| Greutatea | 10 kg |
| Altele | productivitate 500 m²/oră |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Fimap |
Specificațiile și imaginile produsului Mop cu abur Fimap Orbitizer sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.