Caracteristici generale
| Tip | adaptor |
| Înălţime | 41 mm |
| Diametru | 30 mm |
| Tip soclu | E14 |
| Numărul de socluri | 1 |
| Putere | 220 W |
| Clasa de protecție | I |
| Gradul de protecție | IP20 |
| Materialul corpului | plastic |
| Culoarea corpului | alb |
| Specificații suplimentare | adaptor E27-E14 |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.01 kg |
| Producător | IEK |
| Cod EAN | 4606056362237 |
Specificațiile și imaginile produsului Adaptor pentru dulie de plastic IEK EPR12-01-01-K01 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.