| Tip baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 20 V |
| Capacitate acumulator | 2 Ah |
| Lungimea lamei | 100 mm |
| Viteza de rotație a lanțului | 7 m/sec |
| Pas de lanț | 1/4 " |
| Dimensiune | 450х220х245 mm |
| Greutatea | 1.1 kg |
| caracteristici | 1 baterie și încărcător in set |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Sequoia |









