| Cu rafturi | da |
| Locație | linear |
| Lățime | 100 cm |
| Adâncime | 63 cm |
| Înălțime | 180 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 100x180x63 cm |
| Material blat | PAL |
| Culoare carcasă | stejar taho |
| Material carcasă | PAL |
| Сuloare fațadă | stejar taho |
| Altele | cu rack |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Пехотин |
| Cod EAN | 5067258901249, 5107258901242 |









