Pistol pentru etanșant Harden 620413 — unealtă profesională pentru aplicarea precisă și uniformă a etanșanților, siliconului, adezivilor și materialelor de construcție. Designul pistolului asigură alimentarea lină a materialului, reduce oboseala mâinii operatorului și permite lucrul cu precizie chiar și în timpul utilizării prelungite. Carcasa din metal durabilă garantează rezistență pe termen lung, iar mânerul ergonomic și pârghia facilitează controlul aplicării etanșantului.
| Tipul | pentru ermetic |
| Volumul cartușului (tubă) | 310 ml |
| Material carcasă | oțel |
| Culoare | portocaliu |
| Construcția | semideschis |
| Dimensiuni | 340х215х60 mm |
| Greutate | 1 kg |
| Producător | Harden |









