Caracteristici generale
| Tipul | pentru ermetic |
| Sursa de alimentare | mecanic |
| Volumul cartușului (tubă) | 600 ml |
| Material carcasă | inox |
| Diametru | 7.8 mm |
| Culoare | negru ,
gri |
| Construcția | închis |
| Dimensiuni | 580х195х66 mm |
| Greutate | 0.34 kg |
Alte informații
| Producător | Harden |
| Cod EAN | 6959820835238 |
Specificațiile și imaginile produsului Pistol pentru sealant Harden 620419 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.