Difuzoare USB stereo RAINBOW. D de înaltă calitate pentru laptopuri și desktop-uri. Acestea garantează un sunet clar și natural. Funcționează cu toate computerele cu ieșire pentru difuzoare și ieșire USB. Au un control de volum încorporat. Materialele de înaltă calitate utilizate pentru producție protejează împotriva electricității statice și a interferențelor electromagnetice.
| Tip Sistem | 2.0 |
| Putere totală (RMS) | 5 W |
| Putere sateliti | 2x2.5 W |
| Răspuns în frecvenţă | 160 - 18000 Hz |
| Intrare lineara | da |
| Reglarea nivelului | da |
| USB | da |
| FM-radio | da |
| Lungimea cablului | 1.2 m |
| Material carcasa | plastic |
| Numărul de difuzoare | 2 |
| Dimensiuni generale | 60x65x87 mm |
| Culoare | negru |
| Greutate | 310 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Esperanza |
| Cod EAN | 5901299946428 |









