Caracteristici generale
| Tip | plug |
| Material | oțel |
| Lățimea de lucru | 400 mm |
| Adâncime de lucru | 20 cm |
| Altele | reglabil |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea brută | 4.26 kg |
| Producător | Demetra |
| Cod EAN | 2009997379371 |
Specificațiile și imaginile produsului Plug Demetra DMP sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.