Caracteristici generale
| Numărul de rotații | 9000 rpm |
| Presiune nominală | 6 bar |
| Debit de aer | 200 l/min |
| Cuplu | 1356 Nm |
| Diametrul conexiunii de aer | 1/4" |
| Marimea capului | 1/2" |
| Nivelul de presiune al sunetului | 94 dB |
| Șurub de impact | 2.8 m/c² |
| Revers | da |
| Greutatea | 1.8 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | JBM |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de înșurubat pneumatică JBM 52981 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.