Caracteristici generale
| Pliabilă | da |
| Compatibilitate maximă laptop | 15 inch |
| Material | plastic |
| Unghi reglabil | da |
| Ajustarea înălțimii | da |
| Lăţime | 17 cm |
| Adâncime | 24 cm |
| Înălțimea minimă | 7 cm |
| Înălțimea maximă | 15 cm |
| Culoare | alb |
| Greutate | 0.11 kg |
| Specificații suplimentare | husă |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | WiWU |
| Cod EAN | 6936686411172 |
Specificațiile și imaginile produsului Suport pentru laptop WiWU S500 White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.