Caracteristici generale
| Destinație | femeie |
| Forma pandantiv | cruce |
| Material | argint |
| Greutatea medie a produsului | 3.31 g |
| Lungimea | 54 mm |
| Lăţime | 26 mm |
| Proba | 925 |
Alte informații
| Producător | Sokolov |
| Cod EAN | 9124068262222 |
Specificațiile și imaginile produsului Pandantiv din argint Sokolov 94120038 3,31g sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.