| Tip | set |
| Numărul de elemente | 3 |
| Dimensiuni generale | 30x180 cm |
| Lungimea totală | 180 cm |
| Înălţime | 30 cm |
| Dimensiunile elementului | 30x60 cm |
| Culoare | alb |
| Desen | păsări |
| Material | bumbac |
| Umplutură | poliester |
| Hipoalergenic | da |
| Fixare | panglici |
| Producător | Chipolino |
| Cod EAN | 3800931060800 |