Caracteristici generale
| Alimentare electrică | baterie |
| Tensiunea bateriei | 24 V |
| Performanţă | 4530 m²/oră |
| Șezut | da |
| Lăţime de captare | 75.5 cm |
| Lățimea de aspirație | 85 cm |
| Presiunea periei | 110 |
| Rezervor de soluție de curățare | 110 L |
| Rezervor de soluție de deșeuri | 110 L |
| Nivel de zgomot | 63 dB |
| Dimensiuni | 160.2x124.2x88.1 cm |
| Greutate | 396 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de spălat pardoseli Fimap MMG 2016 B CB sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.