Caracteristici generale
| Tip | de baie |
| Utilizarea | de corp |
| Dimensiuni prosoapei | 1400x700 mm |
| Material | bumbac |
| Calitate | 450 g/m² |
| Culoare | gri |
| Numarul în set | 1 |
| Dimensiuni | Atenție! Prețul este pentru 1 prosop! |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.48 kg |
| Producător | Mon Cheri |
| Cod EAN | 4780065388720 |
Specificațiile și imaginile produsului Prosop Mon Cheri 70x140 Vapor Blue (Ariston) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.