Caracteristici generale
| Tip | cu apă |
| Material | inox |
| Forma | scară |
| Număr de bări | 12 |
| Înălțime | 1100 mm |
| Lățime | 530 mm |
| Distanța dintre centre | 500 mm |
| Culoare | chrome |
Specificațiile și imaginile produsului Uscător de prosoape Deffi Lux P12 500x1100 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.